Кільця, люки

koltsaКІЛЬЦЕ БЕТОННЕ

Діаметр зовнішній – 0,98 м, висота – 0,7 м, діаметр внутрішній – 0,80 м, вага -340 кг.

КІЛЬЦЕ БЕТОННЕ – універсальна конструкція, яка використовується для облаштування криниць, підземних комунікацій, дренажних та каналізаційних систем. Дане кільце виготовляється з рідкого бетону методом вібролиття. В його склад входять :

–         щебінь фракції 40-70 мм;

–         щебінь фракції 20-40 мм;

–         щебінь фракції 10-20 мм;

–         цемент М-500, пісок річний.

Кільце має шороховату поверхню, що збільшує зчеплення з штукатурно-оздоблювальними сумішами, та бітумно-мастичними матеріалами.

КІЛЬЦЯ РЕМОНТНІ

remontkoltsa

  Ремонтне «мале».

Діаметр зовнішній – 63 см.

Діаметр внутрішній – 51 см.

Висота – 52 см.

Вага – 112 кг.

Ремонтне «велике».

Діаметр зовнішній – 72 см.

Діаметр внутрішній – 56 см.

Висота – 51 см.

Вага – 130 кг.

male

skhemaВ результаті певних геологічних змін всередині землі, міняється рівень води в звичайних приватних колодязях. Коли води в колодязі мало, або взагалі немає, потрібно робити поглиблення колодязя і укріплення ґрунту, ці роботи можливі лише при використанні РЕМОНТНИХ КІЛЕЦЬ, які опускають в існуючій колодязь.

Ще одне застосування кілець малого діаметру – це монтаж «горловин», або «переходів» між підземними комунікаціями та люків, які знаходяться на поверхні.

ПЕРЕКРИТТЯ З\Б, ЛЮКИ.

lyukПри облаштуванні підземних комунікацій : дренажі, каналізації, оглядові приямки, потрібно їх перекривати якоюсь конструкцією, чи елементом.

Для цього ми виготовляємо з\б перекриття різних розмірів з отворами різного діаметру, цямрини для колодязів та перекриття садових туалетів, що дозволяють зробити монтаж різних конструкцій швидким та надійним.

DSC01282
DSC01281

   

One comment
  1. Копали на даче в городе Ржищев, колодец. Вода глубоко. Купили 9 бетонных колец. Качество очень хорошее, и с доставкой ребята не подвели. Все в срок, разгрузить и закатить помогли. Просили отзыв оставить, да все никак руки не доходили. Оставляю))) Спасибо, ребятки, воду уже можно пить, уже не техническая. Ничего не раскрошилось, колодец-заглядение! Надеюсь вы меня помните))) скоро будем забор ставить, я снова к вам!

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.