Пам`ятники

БЕТОННИЙ ПАМ′ЯТНИК на сьогоднішній день самий доступний варіант увічнити пам′ять і переважно не дорогий по виготовленню. Високоякісний бетон дуже міцний і пам′ятник через багато років не втратить свого виду. Ви можете бути спокійні за якість , тому, що купуєте у виробника, при виготовленні БЕТОННИХ ПАМ′ЯТНИКІВ ми використовуємо досвід, власні секрети, сучасні матеріали і надійне обладнання : цемент високих марок, якісні наповнювачі, а також різні форми для виготовлення пам′ятників.

БЕТОННІ ПАМ′ЯТНИКИ складаються з двох частин (квітник, стелла) та трьох частин (квітник, тумба, стелла). Стелла має виступ в нижній частині, яким кріпиться в заглиблення тумби чи квітника. На стеллі знаходяться спеціальні місця для кріплення табличок з написами і овалів (фото).

Можна придбати окремі частини пам′ятника, для заміни чи ремонту старого. Всі пам′ятники не фарбовані і мають світло-сірий колір. При бажанні їх можна пофарбувати власноруч, для цього потрібно поверхню висушити, витерти пил, поґрунтувати, а потім нанести фарби бажаних кольорів.

01260
01266
01267
01268

01275
01307
01365

На деяких кладовищах встановлюють столи і лавочки. Для цього ми виготовляємо БЕТОННІ СТОЛИ з ніжками і бетонні ніжки для лавочок.

DSC01264
DSC01269

   

One comment
  1. Давно искал бетонный памятник для бабушки.Живу я в Вышгороде друзья посоветовали этого производителя .Послушав отзывы решил обратиться и не пожалел.Сейчас материальное положение не очень стабильное поэтому искал приличный бюджетный вариант.Цены демократичные ,качество достойное и что очень важно можно менять части памятника если что случилось.Здесь много готовой продукции есть что выбрать можно и заказать.Работают быстро отношение к делу профессиональное.С доставкой и установкой проблем не было.Оформлял на свой вкус ,словом для меня отличный вариант

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.