Стовпи для сітки рабиця та винограду

Не дивлячись на всі економічні зміни та негаразди, життя продовжується, діти народжуються, а турботливі батьки купують землю для будівництва, доглядають за ділянками, будують будинки. Так вже склалось, що без огорож, перераховані об’єкти при даній ситуації в державі і в суспільстві обійтись не можуть. А це означає, що актуальним питанням є те, як зробити надійну огорожу з мінімальними затратами.stolby_pod_rabicu_i_vinograd

Традиційно бюджетне рішення, це відома і знайома всім – сітка рабиця. З її допомогою можна швидко і без особливих затрат огородити любу територію. Тільки кріпити її краще на надійні опори. Краще всього використовувати бетонні СТОВПИ ДЛЯ РАБИЦІ, які служать довго і достатньо стійкі до механічних пошкоджень і негативного впливу навколишнього середовища.

Схожі за конструкцією бетонні СТОВПИ ДЛЯ ВИНОГРАДУ, які мають різну довжину, переріз, та місця встановлення монтажних крюків. Монтажні крюки, що розміщуються в стовпах, дозволяють швидку та надійно (шляхом відгинання і подальшого загинання) закріпити сітку рабицю, або шпалеру для винограду (малини, помідорів, колоновидних плодових дерев та інших).

Стовпи виготовляються методом вібролиття з використанням щебеню фракцій 5-10 мм та 10-20 мм, армовані арматурою ВР-1 Ø 4 мм.

Стовп бетонний для сітки рабиця та винограду Кількість крюків, шт L

мм

a

мм

b

мм

Вага

кг

2 2 80 78 27
3 2,5 80 80 37
2 2 100 100 40
3 2,5 100 100 50
4 3 100 100 60
graph

DSC01288   

3 comments
  1. Добрый день.
    В столбике для винограда технологически сделать так, чтоб из него на две стороны была выведена арматура (толщина 8 или 10 мм) по 3-4 см для крепления шпалер возможно? Всего нужно три уровня для креплений. Шпалеры планируется делать жесткими и есть необходимость их приварить к выступающей из столбика арматуре.
    Столбик 80 х 80 х 2500. Цена для такого решения с учетом выведенной арматры?
    Спасибо.

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.