Садовий декор, вази

Благоустрій присадибної ділянки, чи прибудинкової території – процес захоплюючий і цікавий. Зробити мінімальні витрати і отримати привабливу, міцну прикрасу для вулиці допоможуть декоративні елементи з бетону.

Ми виготовляємо :

kolesoКолесо «Дерев′яне»

Діаметр – 72 см, товщина – 13 см, вага – 45 кг.

Даний елемент можна фарбувати в кольори, що підходять до вашого екстер’єру і розміщувати біля воріт, паркану, квітника…. Закопане частково в землю, КОЛЕСО, може бути опорою для плетючих рослин та квітів.

bigfoot

«СЛІДИ ВЕЛЕТНЯ», «СТОПИ»

Довжина – 40 см, ширина – 20 см, товщина – 4 см., вага – 13 кг.

Ця плитка буде оригінальним декором дитячого майданчика, стежки в саду, доріжки між приміщеннями двору.

parkovПЛИТКА «ПАРКОВОЧНА», «ТРАВНИЦЯ», «ЕКО-ПЛИТКА»

Довжина – 61 см, ширина 41 см, висота – 8 см, вага – 24,5 кг., 4 шт. = 1 м2.

Дана плитка підходить для вимощення пішохідних доріжок, паркувальних майданчиків легкового автотранспорту, укріплення складних природних рельєфів, втілення на практиці різних ідей ландшафтного дизайну. Ця ПАРКОВОЧНА ПЛИТКА може монтуватися на основу з піску та гравію, або просто на грунт (попередньо спланований та ущільнений), що не вимагає залучення спеціалістів.

vazaВАЗА «БУТОН»

Діаметр – 40 см,   висота – 70 см, вага – 63 кг.

Ця ваза підійде для висадки вазонів (всередині приміщень), та багаторічних квітів і зелених насаджень на вулиці. Ваза має базовий світло-сірий колір, фарбувати її можна декорувати в кольори, що пасуватимуть до вашого екстер’єру.

vizantiiaВАЗА «ВІЗАНТІЯ»

Висота  – 47 см, ДхШ= 56 х 56 см, вага – 120 кг.

Ваза має аскетичний вигляд, заглиблення об′ємом – 45 літрі. Підійде для посадки вічнозелених рослин, може слугувати огорожею паркувальних майданчиків, прикрасою центральних входів до приміщень та територій.

segmentВАЗА «СЕГМЕНТ»

Розміри 40х40х40 см, вага – 48 кг.

СЕГМЕНТ – універсальний квітник – ваза, що може розміщуватись : в кутку, біля стіни, ззовні кутка (90°); та утворювати композицію (коло) з чотирьох елементів.

01316ПЛИТКА ПАРКОВОЧНА «РЕШІТКА» мала.

Довжина – 41 см, ширина – 30 см, висота – 7,5 см, вага – 18 кг., 8 шт = 1м2 .

Плитка «РЕШІТКА» має таке призначення, як і плитка «ПАРКОВОЧНА», але завдяки меншому розміру, та меншим отворам може використовуватись,  як перекриття водостоків, та дренажних комунікацій.

01311ПЛИТКА ЛИЦЮВАЛЬНА «РВАНИЙ КАМІНЬ».

Довжина – 26 см, ширина – 12 см, товщина -1,5 см, вага – 2 кг., колір : світло-сірий.

Даною плиткою можна облицювати бетонну, цегляну, дерев′яну поверхню (використавши армуючи сітку), цим самим захистивши основну поверхню конструкції чи споруди від впливу атмосферного середовища. Поверхня облицьована цією плиткою може фарбуватись водоемульсійними та акриловими фарбами, що дає можливість декорувати поверхні в різних стилях.

   

3 comments
  1. Заказывали у вас вазу, под названием «Сегмент». Честно сказать, хочу отблагодарить вас отзывом! Доставили в наше Рокитне на следующий день! Товар целый, невредимый, фотографии на сайте, цене соответствует. Очень понравилось качество обслуживания, парень Игорь, который ответил на наш звонок – очень вежливый) Хорошо обслужил.

  2. Дуже люблю вирощувати петунію. Це справжня окраса будь-якого квітника. Але завжди хотілося додати якусь родзинку на подвір’я. Справжньою знахідкою стало колесо “Дерев’яне”.Мої задуми втілилися у вашому виробі.Тепер у Тернівці мій квітник найкращий. Якість товару та обслуговування – на висоті. Дякую вам!

  3. Долго искали как обустроить дорожку к песочнице в саду для доченьки, хотелось что-то оригинальное и качественное, просмотрели кучу отзывов и остановились на вас. Заказали у вас плитку в сад «СЛІДИ ВЕЛЕТНЯ». Очень довольны сотрудничеством: доставка к нам в Великий Букрин в четко оговоренные сроки, качество отличное. И дочка очень рада, ей нравиться по этим следам бегать!

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.